fbpx

ASTA ØRERINGE

525.00 kr.

Unika øreringe
Længde 6,5 cm
Vintage lyserød “krakeleret” glas perler og
orange akryl perler Begge fundet i Dk
Vintage messing led fra USA
Facetteret orangerød krystal dråbe med AB effekt
Forgyldt nikkelfri kroge

Ikke på lager

Translate »